کاغذ دیواری, گوناگون

 فرق استیکر با پوستر که باید بدانید

 فرق استیکر با پوستر که باید بدانید

فهرست مطالب این صفحه

 بررسی فرق استیکر با پوستر 

طراحی دیوارها، یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که در طراحی داخلی یک فضا اعم از مسکونی، تجاری یا اداری باید برای آن تصمیم بگیرید. بدون توجه و طراحی دیوار‌ها، نتیجه نهایی که از طراحی فضای خود به دست خواهید آورد، بخش بسیار مهمی را کم خواهد داشت. استیکر و پوستر دیواری هر دو از پوشش‌های دیواری هستند که اخیراً طرفداران بسیاری را به خود اختصاص خواهند داد. در نگاه اول ممکن است این دو پوشش دیواری را به اشتباه یکی در نظر بگیریم؛ اما به هیچ عنوان این‌طور نیست. پس فرق استیکر با پوستر در چه چیزهایی است؟ در این مقاله تا انتها با ما همراه باشید تا به صورت کامل فرق استیکر با پوستر را برایتان توضیح دهیم.

برای خرید انواع کاغذ دیواری به سایت دکوریکو مراجعه کنید.

 فرق استیکر با پوستر چیست؟

برای آنکه بتوانیم فرق استیکر با پوستر را توضیح دهیم، باید در مورد هر دو نوع پوشش مد نظر اطلاعات کاملی کسب کنیم. در پایان و زمانی که به نتیجه می‌نگریم، فرق استیکر با پوستر قابل تشخیص نخواهد بود. آنچه منجر به تفاوت این دو نوع از پوشش‌های دیواری خواهد شد، تنها در ابتدا و پیش از نصب قابل تشخیص است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای فهمیدن فرق استیکر با پوستر پیش از نصب کردن به خوبی به آنها نگاه کنید.

 

خرید کاغذ دیواری

 

 استیکر بدون بک گراند است

به پوستر، کاغذ دیواری و استیکر نگاه کنید. در دو مورد اول، طرح در دل بک گراند یا همان پیش زمینه و همه درون کاغذ قرار دارند. این در حالی است که در استیکر دیواری، طرح به صورت غالبی از پوشش پشتی خارج شده و به صورت خالص به دیوار متصل می‌شود. این نکته می‌تواند مهم‌ترین فرق استیکر با پوستر باشد.

 استیکر چسب‌دار است

یک فرق استیکر با پوستر مدل چسبیدن آنها به دیوار است. استیکر دیواری چسب سر خود دارد. به بیان دیگر، متریال آن به صورت پشت چسب دار می‌باشد. این در حالی است که برای چسباندن پوستر یا کاغذ دیواری باید در هنگام نصب به صورت جداگانه چسب استفاده کنید.

 

 استیکر چسب‌دار است

 

 استیکر ارزان‌تر از پوست است

یکی دیگر از مهم‌ترین فرق های استیکر با پوستر، تفاوت در قیمت نهایی است. به طور کلی می‌توانیم استیکر دیواری را پوششی ارزان‌تر از پوستر و کاغذ دیواری بدانیم. البته این مسئله کاملاً به متراژ، طراحی، رنگ و سبک طراحی متریال مورد نظر شما خواهد داشت.

 تفاوت کاربرد، مهم‌ترین فرق استیکر با پوستر

مهم‌ترین فرق استیکر با پوستر، کاربرد آن است. درست است که هر دو به عنوان پوشش‌های دیواری در نظر گرفته می‌شوند، اما استیکر دیواری بیشتر کاربرد تجاری و اداری داشته و پوستر دیواری بیشتر در طراحی فضاهای خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بیش از 90 درصد مواقع، استیکر دیواری کاربردی تبلیغاتی داشته و به منظر انتقال پیام سریع و صریح به مخاطب مورد استفاده قرار خواهد گرد.

 شباهت استیکر با پوستر چیست؟

حال که فرق استیکر با پوستر را فهمیدیم، بهتر است به شباهت این دو پوشش دیواری نیز بپردازیم. مهم‌ترین شباهت استیکر با پوستر دیواری در هدف نهایی طراحی و تولید این دو متریال که آن هم طراحی دیوار با هدف مورد نظر می‌باشد؛ است.

 دکوریکو و بهترین انواع پوشش دیواری

برای آنکه بتوانید به زیباترین، باکیفیت‌ترین و قیمت مناسب‌ترین انواع پوشش دیواری اعم از انواع کاغذ دیواری، انواع پوستر دیواری و انواع استیکر دیواری دسترسی پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم سری به دکوریکو بزنید. این مجموعه با سال‌ها تجربه موفق در این زمینه شما را در طراحی زیبا و مناسب دیوار مورد نظر خود یاری خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر، مشاهده نمونه کاغذ دیواری، پوستر و غیره، اطلاع از قیمت‌ها، نحوه نصب و نحوه ثبت سفارش می‌توانید به سایت دکوریکو  مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان متخصص دکوریکو در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *