دکوراسیون داخلی

همه چیز درباره رنگ سال 2023 برای دکوراسیون

رنگ سال 2023 برای دکوراسیون

فهرست مطالب این صفحه

بررسی کامل رنگ سال 2023 برای دکوراسیون

در ابتدای هر سال میلادی، یک رنگ توسط متخصصان حوزه مد، فشن و طراحی به عنوان رنگ سال تعیین می‌شود. امسال هم به همین ترتیب، در آغاز سال 2023، رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، مد و غیره مشخص شد. این رنگ که به احتمال زیاد تا به امروز که تنها حدود کمتر 1 ماه از آغاز سال میلادی میگذرد بارها به چشممان خورده است، رنگ Viva Magneta ویوا مگنتا است. در این مقاله قصد داریم در مورد ویوا مگنتا، رنگ سال 2023 برای دکوراسیون صحبت کرده و بهترین روشهای وارد کردن آن به دکوراسیون داخل خانه را مورد بررسی قرار دهیم.

برای خرید انواع کاغذ دیواری با رنگ سال به سایت دکوریکو مراجعه کنید.

رنگ سال 2023 برای دکوراسیون چیست؟

همانطور که در ابتدای صحبتمان اشاره کردیم، رنگ سال 2023 برای دکوراسیون رنگ ویوا مگنتا است. ویوا مگنتا، یک رنگ گرم در خانواده رنگ قرمز است که در خود کمی رنگ بنفش را جای داده است. این رنگ منحصر به فرد، یک انتخاب فوق العاده بر لباس پوشیدن و همچنین چیدمان داخلی فضاهایی است که قصد داریم صمیمیت را در عین لوکس بودن به آنها اضافه کنیم.

چرا ویوا مگنتا، رنگ سال 2023 برای دکوراسیون شد؟

الهام گرفتن از طبیعت و وارد کردن هرچه بیشتر آن به زندگی روزمره، نیاز امروز زندگی مدرن است. انتخاب ویوا مگنتا به عنوان رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، یک روش خوب برای تطبیق زندگی مدرن با طبیعت بود. این رنگ که توسط مجموعه پنتون معرفی شد، به گفته لیتریس آیزمن، مدیر اجرایی این موسسه رنگ، راهی برای ورود طبیعت واقعی در زندگی مجازی امروزی است.

ویوا مگنتا رنگ سال 2023

آیا ویوا مگنتا تنها رنگ سال 2023 برای دکوراسیون است؟

خیر! بدون شک تنها یک رنگ به عنوان رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، مد و دیگر صنایع معرفی نمی‌شوند. موسسات جهانی رنگ مانند پنتون، هر ساله تعدادی رنگ ترکیبی از گروه‌های مختلف را به عنوان رنگ سال معرفی می‌کنند. دیگر رنگ سال 2023 برای دکوراسیون عبارتند از:

  • ترکیب قرمز و نارنجی تاثیرگذار
  • سرخابی شگفت انگیز
  • سبزهای غیرمنتظره
  • سایه‌های حرفه‌ای
  • سایه‌های پایه و مرتفع
  • جایگزین‌های سیاه

برای استفاده از رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، باید بتوانید ترکیب موثری از این رنگ‌های را مورد استفاده قرار دهید. آنچه اهمیت دارد، ترکیب درست و به اندازه رنگ‌ها است. چرا که بدون شک نمی‌توانیم کل دیوارها و وسایل خانه را به رنگ سرخابی تبدیل کنیم. آنچه از یک فضای معمولی، یک دکوراسیون حرفه‌ای و موفق می‌سازد، ترکیب درست رنگ‌ها در کنار هم خواهد بود.

خرید کاغذ دیواری

چطور از رنگ سال 2023 برای دکوراسیون استفاده کنیم؟

در میان تمام رنگهای معرفی شده به عنوان رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، ویوا مگنتا به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته می‌شود. همانطور که گفتیم، آنچه می‌تواند دکوراسیون منزل شما را شگفت انگیز کند، استفاده صحیح و به اندازه از این رنگ و ترکیب آن با تنالیته‌های درست رنگی دیگر است.
بهترین روش استفاده از رنگ سال 2023 برای دکوراسیون، استفاده از آن در اکسسوری‌های تزئینی، در صورت کوچک بودن فضا و یا استفاده از آن به عنوان دیوار کانونی داخل فضا است. این کار را می‌توانید با کمک یک کاغذ دیواری تک رنگ به رنگ ویوا مگنتا و یا یک کاغذ دیواری طرح‌دار با سایه‌های ویوا مگنتا انجام دهید.
فراموش نکنید که استفاده نامناسب رنگ در فضا به میزانی بیش از حد یا کمتر از میزان مورد ضرورت و یا ترکیب نادرست این رنگ با رنگهای دیگر، مانند ترکیب رنگ سرخابی و قهوه‌ای عسلی، می‌تواند نتیجه را به شدت نامناسب کند. بنابراین آنچه اهمیت دارد، ترکیب درست و به اندازه است، نه صرفاً استفاده از رنگ سال 2023 برای دکوراسیون در داخل فضا!

دکوریکو و رنگ سال 2023 برای دکوراسیون

دکوریکو می‌تواند شما را در استفاده از رنگ سال 2023 برای دکوراسیون یاری تخصصی کند. این مجموعه با تولید و واردات بهترین انواع متنوع کاغذ دیواری، راه‌های بسیاری برای وارد کردن رنگ سال 2023 برای دکوراسیون را در اختیار شما قرار خواهد داد. جهت دریافت مشاوره تخصصی از متخصصان مجموعه دکوریکو و کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *