دکوراسیون داخلی

ایده های برتر کاغذ دیواری و رنگ اتاق خواب دخترانه

کاغذ دیواری و رنگ اتاق خواب دخترانه

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره کاغذ دیواری و رنگ اتاق خواب دخترانه

روحیه لطیف دختران و نقش عمیقی که در خانواده ایفا می‌کنند، همگی دلایلی هستند که چیدمان دکوراسیون و انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه را مهم و البته کمی چالش برانگیز کرده است. ممکن است زمانی که به رنگ اتاق خواب دخترانه فکر می‌کنید، اولین رنگی که نظر شما را جلب خواهد کرد، صورتی باشد؛ اما به هیچ عنوان این‌گونه نیست. رنگ‌ها جنسیت ندارند و رنگ صورتی هم دخترانه نیست! بهتر است به جای جنسیت بخشیدن به رنگ‌ها به علایق، سلیقه و شخصیت فرزند خود توجه کرده و با توجه به آن رنگ اتاق خواب دخترانه را انتخاب کنیم. در این مقاله، به بررسی و معرفی ایده های کاغذ دیواری برای چیدمان اتاق دختران شما پرداخته‌ایم؛ با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

رنگ اتاق خواب دخترانه | بایدها و نبایدها

انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه، باید بر اساس سن، سلیقه، شخصیت و نیاز فرزند شما انتخاب شود. اگر بر این اساس قدم برندارید، احتمالاً در نهایت نتیجه مطلوب و مورد نظر خود را به دست نخواهید آورد. سن فرزند شما می‌تواند مهم‌ترین فاکتور در انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه باشد؛ چرا که در سنین پایین‌تر، محوریت انتخاب به عهده والدین است و بهتر است به اهمیت روانشناسی رنگ‌ها بیشتر توجه کنید. اما در سنین بالاتر، بیش از روانشناسی رنگ‌ها، بهتر است به سلیقه و علاقه فرزند خود، توجه کنید.

جسورانه انتخاب کنید

یکی از مهم‌ترین مسائل در انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه، اقدام جسورانه است. جسارت می‌تواند نتیجه نهایی چیدمان و دکوراسیون اتاق دختر شما را به طور کلی تغییر دهد. از اصول اولیه و انتخاب رنگ‌های سفید، استخوانی، شیری و دیگر رنگ‌های خنثی فاصله بگیرید و به سراغ رنگ‌هایی بروید که حرفی برای گفتن دارند!
رنگ‌های غلیظ و جسورانه مانند:

 • سرخابی
 • یشمی
 • سبز نعنایی
 • و مانند این‌ها

می‌توانند گزینه‌های خوبی برای رنگ اتاق خواب دخترانه باشند.

کاغذ دیواری و رنگ اتاق خواب دخترانه

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب دخترانه

اگر به سراغ بهترین رنگ اتاق خواب دخترانه برای دیوار هستید، برخی از این ترکیب‌ها می‌تواند نتیجه مطلوبی برای شما به همراه داشته باشد:

 • ترکیب رنگ طوسی و صورتی، یک فوق العادۀ همیشگی
 • ترکیب رنگ بنفش یاسی، فیلی و سفید
 • ترکیب رنگ سدری و صورتی، یک ترکیب جدید و جذاب
 • ترکیب رنگ کرم، فیلی و سفید
 • ترکیب رنگ سبز مغز پسته‌ای، طوسی و سفید
 • ترکیب صورتی، طوسی و سبز زیتونی

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟

برای انتخاب رنگ اتاق خواب دخترانه، زمانی که به رنگ دیوارها فکر می‌کنید، احتمالاً در میان رنگ و کاغذ دیواری مجبور به انتخاب یک گزینه خواهید شد. کاغذ دیواری بدون هیچ شکی، گزینه بهتری خواهد بود؛ زیرا:

 • تنوع طرح و رنگ در کاغذ دیواری بسیاری بیشتر از رنگ است؛
 • کاغذ دیواری سریع‌تر اجرا می‌شود؛
 • کاغذ دیواری ارزان‌تر تمام خواهد شد؛
 • با کاغذ دیواری می‌توانید بافت، رنگ و طرح‌های مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید؛
 • نتیجه نهایی کاغذ دیواری با بافت مات، شیک‌تر از رنگ خواهد بود.

برای بهترین نتیجه، می‌توانید چند مدل کاغذ دیواری ساده را با یک مدل کاغذ دیواری بافت یا طرح‌دار ترکیب کنید. به این ترتیب قادر خواهید بود تا یک دیوار کانونی هم در اتاق دختر خود، طراحی و اجرا نمایید. توجه داشته باشید که ترکیب رنگ اتاق خواب دخترانه، حتماً با دقت بالا و بر اساس اصول انتخاب رنگ، انجام شود.

خرید کاغذ دیواری

دکوریکو و اجرای بهترین رنگ برای اتاق خواب دخترانه

برای انتخاب بهترین رنگ اتاق خواب دخترانه و ترکیب تاثیرگذار طرح‌، بافت و رنگ‌های متنوع کاغذ دیواری با یکدیگر، بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید. فراموش نکنید که برای انتخاب طرح و رنگ اتاق خواب دخترانه در میان انواع کاغذ دیواری، به سراغ بهترین گزینه‌ها با کیفیت درجه یک بروید؛ چرا که به این ترتیب، در طولانی مدت، نتیجه بهتری را کسب خواهید کرد.

در این راستا، مجموعه دکوریکو با سال‌ها تجربه موفق در زمینه واردات انواع کاغذ دیواری خارجی و تولید بهترین انواع کاغذ دیواری ایرانی همراه شما خواهد بود تا با داشتن امکان انتخاب با تنوع بسیار بالا، بهترین طرح، بافت و رنگ اتاق خواب دخترانه را انتخاب کنید. جهت مشاهده نمونه کاغذ دیواری‌های دکوریکو، پروژه‌های اجرا شده، اطلاع از قیمت‌ها و یا کسب اطلاعات دیگر و مشورت با متخصصان مجموعه می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *