کاغذ دیواری

 همه چیز درباره فرق پوستر و کاغذ دیواری

 همه چیز درباره فرق پوستر و کاغذ دیواری

فهرست مطالب این صفحه

بررسی همه چیز درباره فرق پوستر و کاغذ دیواری

همه ما از اهمیت طراحی دیوارها در دکوراسیون داخلی آگاه هستیم. در گذشته‌ای نه چندان دور انتخاب عموم مردم، نقاشی دیوارها بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در طراحی دیواری، انواع پوستر و کاغذ دیواری طرفداران بسیاری را به خود اختصاص می‌دهد. اگر شما هم در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب طرح دیوار باشید، در میان تنوع طراحی و متریالهایی که می‌توانید انتخاب کنید، در مورد فرق پوستر و کاغذ دیواری جدید دچار تردید شده‌اید.

در نگاه اول، متوجه فرق پوستر و کاغذ دیواری نخواهیم شد و به اشتباه این دو متریال طراحی دیوار را یکی می‌دانیم. شباهت‌های ظاهری دو متریال پوستر و کاغذ دیواری به قدری زیاد است که در نگاه اول تقریباً همه را دچار خطا و اشتباه می‌کند. برای آنکه بتوانید فرق پوستر و کاغذ دیواری را تشخیص داده و بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید، ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

 فرق پوستر و کاغذ دیواری چیست؟

اگر به دنبال فرق پوستر و کاغذ دیواری هستید، بهتر است ابتدا مشخص کنید که از چه لحاظ می‌خواهید فرق پوستر و کاغذ دیواری را بدانید. همانطور که در ابتدای صحبتمان هم گفتیم، در نگاه اول پوستر و کاغذ دیواری هر دو نوعی پوشش دیواری هستند که برای طراحی و زیباتر کردن دیوارهای فضای داخلی از آنها استفاده خواهد شد. اما فرق پوستر و کاغذ دیواری چیست؟

 

خرید کاغذ دیواری

 

 فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ قیمت

به لحاظ قیمتی می‌توانیم بگوییم فرق پوستر و کاغذ دیواری تقریباً صفر است! چرا که قیمت هر کدام بسته به نوع، طراحی، متریال، برند سازنده، متراژ مورد نیاز و غیره متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی، با توجه به اینکه برای پوشش دیوارها به متراژ پوستر کمتری نیاز خواهید داشت، پوستر ارزان‌تر از کاغذ دیواری خواهد بود.

 فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ طرح

فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ طراحی دارای واضح‌ترین جنبه است. انواع کاغذ دیواری را به صورت رول‌هایی با عرض کوچک به فروش می‌رسانند. طراحی‌های کاغذ دیواری نسبت به پوستر‌ها محدودتر بوده و عموما به صورت پیش فرض است. اما پوسترها که طراحی‌های آنها عموماً به صورت سه بعدی است می‌توانند در طرح و رنگ مورد نظر طراحی و تولید شوند.

 

 فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ طرح

 

 فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ فضای استفاده

یکی از مهم‌ترین انواع فرق پوستر و کاغذ دیواری، فضایی است که از آنها استفاده می‌کنید. اگر انتخاب شما کاغذ دیواری باشد، باید همه دیوارهای خانه را با طرحی مطلوب کاغذ دیواری کنید اما پوستر تنها برای استفاده در یک دیوار کاربرد دارد. به عنوان مثال، برای طراحی دیوار کانونی خانه خود می‌توانید از یک پوستر با طرح مورد نظر خود استفاده کنید. این مهم‌ترین فرق پوستر و کاغذ دیواری است.

 فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ  طول عمر

اگر از میان انواع پوستر و کاغذ دیواری درجه یک دست به انتخاب زده و در نگهداری از آن کوشا باشید، این دو پوشش دیواری از لحاظ طول عمر و دوام، تفاوتی نخواهند داشت. فرق پوستر و کاغذ دیواری از لحاظ طول عمر زمانی نمایان خواهد شد که به سراغ انواع بی‌کیفیت بروید.

 پوستر یا کاغذ دیواری | کدام یک برتر است؟

حالا که در مورد فرق پوستر و کاغذ دیواری اطلاعات کاملی کسب کردیم، احتمالاً فکر خواهیم کرد که آخر است پوستر را انتخاب کنیم یا کاغذ دیواری؟ باید بگوییم که انتخاب میان این دو نوع پوشش دیواری با توجه به فرق پوستر و کاغذ دیواری کاملاً بستگی به سلیقه شخصی و نوع طراحی داخلی فضای شما دارد. نمی‌توانیم بگوییم که یکی برتر و یکی بدتر از دیگری است. بهتر است برای انتخاب میان این دو گزینه با طراح متخصص خود مشورت کنید.

 دکوریکو و خرید بهترین انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری

همانطور که تا به حال در این متن متوجه شدیم، آنچه فرق پوستر و کاغذ دیواری واضح‌تر کرده و نتیجه نهایی را مطلوب یا نامناسب خواهد کرد، کیفیت پوستر یا کاغذ دیواری‌ای است که انتخاب می‌کنید. برای دسترسی به زیباترین، بهترین و قیمت مناسب‌ترین انواع کاغذ دیواری، پوستر و غیره می‌توانید از دکوریکو کمک بگیرید/ جهت مشاهده نمونه پوستر و کاغذ دیواری دکوریکو، اطلاع از قیمت‌ها و نحوه ثبت سفارش می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان متخصص مجموعه در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *