کاغذ دیواری

آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد ؟ نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری

آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره کاغذ دیواری خانه

اگر از طرفداران کاغذ دیواری باشید و در عین حال در انتخاب طرح و رنگ و سبک با مشکل روبه‌رو شوید، احتمالاً از خود خواهید پرسید که آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد یا تنها کاغذ کردن برخی از دیوارها کفایت می‌کند؟ یا اصلاً در خانه های بزرگ آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد یا این کار می‌تواند خانه شما را کوچک کند؟ در خانه‌های کوچک چطور؟ در این مقاله تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا به صورت تخصصی و با دلیل و مدرک به شما توضیح دهیم که آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد یا خیر.

آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد؟

تنوع طرح و رنگ و همچنین نوع کاغذ دیواری بسیار زیاد است. اصلاً همین مسئله است که آن را به یک متریال خاص و منحصر به فرد تبدیل کرده! دیوارهای داخل خانه، بیشترین تاثیر را به دکوراسیون خانه شما می‌گذارند، چرا که مساحت آن‌ها از هر المان دیگری در فضا بیشتر است. بنابراین سوال این که آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد یا تنها چند دیوار کفایت می‌کند نه تنها اشتباه نیست که می‌تواند نشان از توجه شما به نتیجه انتخاب‌هایتان باشد. با دانستن چند نکته کلیدی، می‌توانید پاسخ سوال آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد متناسب با نیاز فضای خود به درستی دریابید.

خانه کوچک یا بزرگ فرقی نمی‌کند، از زیاده روی پرهیز کنید

بیشتر افرادی که در حال انتخاب کاغذ دیواری برای خانه کوچک هستند از خود می‌پرسند که آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد یا خیر. باید بگوییم که فرقی ندارد خانه شما کوچک است یا بزرگ، انتخاب طرح و رنگ های شلوغ و تیره انواع کاغذ دیواری برای تمام دیوارها، بزرگترین اشتباهی است که می‌توانید انجام دهید. شما که دوست ندارید توسط مقدار زیادی طرح و رنگ احاطه شوید؟ پیشنهاد می‌کنیم با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود به سراغ طرح های خلوت، روشن، خنثی و بدون ایجاد تمرکز برای اکثر دیوارها بروید.

آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد

ترکیب چند مدل کاغذ دیواری می‌تواند موثر باشد

اگر دوست دارید حتماً یک کاغذ دیواری طرح‌دار در فضای خود داشته باشید و می‌پرسید که آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد، بهتر است این طرح شلوغ یا با رنگ تیره را با یک طرح ساده، خنثی و روشن ترکیب کنید. استفاده از طرح شلوغ و رنگ تیره را تنها به چند دیوار کوچک محدود کرده و برای مابقی دیوارها به سراغ نمونه‌های ساده‌تر بروید. به این ترتیب هم طرح مورد علاقه خود را در محیط خواهید داشت و هم نگران کوچک و تاریک شدن فضای خود نخواهید بود.

اصلاً کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

مسئله اینجاست که کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ. پیش از پاسخ به سوال آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد، بهتر است به بررسی پاسخ این سوال بپردازید. مزایا و معایب کاغذ دیواری و رنگ را مورد بررسی قرار دهید. پس از بررسی این مزایا و معایب و توجه به شرایط خود، این شما هستید که تصمیم میگرید کاغذ دیواری بهتره یا رنگ.

چه رنگ کاغذ دیواری خانه را بزرگ نشان می ‌دهد؟

رنگ های روشن. پاسخ همیشگی به این سوال که چه رنگ کاغذ دیواری خانه را بزرگ نشان می دهد، رنگ‌های روشن و خنثی است که تاثیر چندانی بر کلیت دکوراسیون محیط نمی‌گذارند. برای وارد کردن یک شید رنگی به داخل خانه کوچک به کمک کاغذ دیواری، می‌توانید به سراغ رنگ‌های پاستلی و ته رنگها بروید. حتی در این رنگها هم پاسخ آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد، ترکیبی از طرح و رنگهای مختلف برای تمام دیوارها خواهد بود.

کدام دیوار را کاغذ دیواری کنیم بهتر است؟

اگر پس از بررسی های نهایی پاسخ سوال آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کرد برای شما خیر بود و خواستید تنها یک یا چند دیوار را کاغذ دیواری کنید و می‌پرسید که کدام دیوار را کاغذ دیواری کنیم بهتر است؛ باید بگوییم دیوار کانونی! آن دیواری را انتخاب کنید که بزرگتر از همه است، یک دست و صاف است و جزئیات به خصوصی روی آن قرار ندارد و اولین دیواری است که در هنگام ورود به خانه به چشم خواهد خورد.

برای انتخاب بهترین طرح و رنگ کاغذ دیواری درجه یک و خرید با بهترین قیمت، می‌توانید از دکوریکو کمک بگیرید. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر، مشاهده نمونه کاغذ دیواری های دکوریکو، اطلاع از قیمت‌ها و نحوه ثبت سفارش می‌توانید به سایت دکوریکو سری بزنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *