کفپوش

بهترین پارکت لمینت در ایران که باید بشناسید

بهترین پارکت لمینت در ایران

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره بهترین پارکت لمینت در ایران

انتخاب کف پوش برای فضای داخلی می‌تواند پروسه‌ای سخت و زمان‌بر باشد. پارکت به دلیل ویژگی‌های ظاهری شگفت انگیزی که داشته، همیشه به عنوان یک انتخاب لوکس و فوق العاده برای کف پوش فضای داخلی در نظر گرفته می‌شد. اما به دلیل قیمت بسیار بالا، نگهداری و نصب سخت بسیاری از افراد از انتخاب پارکت برای کف پوش خانه خود خودداری می‌کردند. پارکت لمینت ها نسل جدید پارکت ها هستند که با قیمتی بسیار پایین‌تر، نصب آسان‌تر و نگهداری ساده‌تر، همان ویژگی‌های ظاهری را در اختیار افراد قرار خواهند داد. اما بهترین پارکت لمینت در ایران کدام است؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بهترین پارکت لمینت در ایران را به شما معرفی کنیم.

بهترین پارکت لمینت در ایران چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای آنکه بتوانیم بهترین پارکت لمینت در ایران را انتخاب کنیم، بهتر است ابتدا ویژگی‌های مهمی که یک پارکت لمینت را به بهترین گزینه تبدیل خواهد کرد، بشناسیم. به این ترتیب بدون توجه به تبلیغات گول زننده خواهید توانست تا بهترین پارکت لمینت در ایران را با توجه به ویژگی‌هایی که باید داشته باشد، انتخاب کنید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین پارکت لمینت در ایران، عبارت می‌شود از:

 1. مقاومت سایشی بالا در برابر ضربه، خط و خش و غیره
 2. کلیک با کیفیت با امکان چفت شدن کامل و سریع
 3. مغزی HDF با امکان تحمل وزن بالا

1. مقاومت سایشی بالایی دارد

همانطور که نام آن می‌توان حدس زد، مقاومت سایشی، میزان مقاومت پارکت لمینت در برابر آسیب هایی مانند خط و خش، ضربه و غیره است. عدد مقاومت سایشی یا همان AC می‌تواند از 1 تا 5 باشد. بهترین پارکت لمینت در ایران مقاومت سایشی بین 4 و 5 دارد. پیشنهاد می‌کنیم برای آنکه خیال خود را از آسیب دیدن پارکت لمینت راحت کنید، به هیچ عنوان به سراغ نمونه‌های AC کم نروید.

بهترین پارکت لمینت در ایران

2. نوع کلیک آن با کیفیت است

نصب بهترین پارکت لمینت در ایران به صورت کلیکی است. پارکت لمینت ها را با گوشه‌های نر و ماده تولید می‌کنند. این کلیک ها روی هم چفت شده و با وارد شدن فشار بر روی سطح آن در کنار هم محکم خواهند شد. به دلیل همین سبک نصب است که می‌توان آن را سریع نصب کرد و در صورت نیاز از جا کند! بهترین پارکت لمینت در ایران آن گزینه‌های خواهند بود که ارتفاع کلیک آن‌ها کم نیست و به خوبی درون هم چفت می‌شوند. چنین پارکت لمینتی نه تنها استحکام بسیار بیشتری خواهد داشت که انتقال صدا در آن نیز کاهش خواهد یافت.

3. مغزی HDF انتخاب بهتری است

نوع چوبی که برای ساخت بهترین پارکت لمینت در ایران یا خارج از ایران استفاده می‌شود، MDF یا HDF است. این دو نوع مغزی می‌توانند بین 700 تا 800 کیلوگرم وزن را بر روی خود تحمل کنند. میزان تحمل وزن HDF از آن جهت که فشردگی ذرات آن بسیار بیشتر از MDF است، بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر به دنبال بهترین پارکت لمینت در ایران هستید، بهتر است به سراغ انواع HDF آن بروید.

چرا بهترین پارکت لمینت در ایران را انتخاب کنم؟

حال که دانستیم بهترین پارکت لمینت در ایران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، سوالی که پیش خواهد آمد این است که اصلاً چرا پارکت لمینت انتخاب خوبی برای کف پوش خانه من است. برخی ویژگی‌های منحصر به فرد پارکت لمینت آن را به انتخاب اول و آخر بسیاری از افراد تبدیل کرده است؛ مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارت می‌شوند از:

 1. نصب سریع و آسان
 2. امکان برداشت و جابه‌جایی در صورت نیاز
 3. دوام و طول عمر بالا
 4. نگه‌داری آسان
 5. نظافت سریع
 6. تنوع بالا در طرح و رنگ
 7. اصالت و جذابیت بالا
 8. دوست دار طبیعت

بهترین پارکت لمینت در ایران را از دکوریکو بخواهید

با توجه به ویژگی‌هایی که بهترین پارکت لمینت در ایران را مشخص خواهد کرد، بدون شک بهترین پارکت لمینت در ایران را می‌توانید در دکوریکو پیدا کنید. تنوع بسیار بالا در طراحی، نصب دقیق و درست، کیفیت بالای متریال و موارد تاثیرگذار دیگر، دکوریکو را به بهترین گزینه برای خرید بهترین پارکت لمینت در ایران تبدیل خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر، مشاهده نمونه پارکت لمینت های دکوریکو، اطلاع از قیمت‌ها و نحوه ثبت سفارش می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *