کاغذ دیواری

ترندهای کاغذ دیواری که باورتان نمیشود دوباره برگشته اند!

ترندهای کاغذ دیواری که باورتان نمیشود دوباره برگشته اند

فهرست مطالب این صفحه

همه چیز درباره ترندهای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری، یکی از بهترین روش‌های تزئینات دیواری است که از قرون وسطی در اروپا و در میان طراحان دیواری مورد استفاده قرار گرفت. پس از آغاز مدرنیته و پیشرفته‌تر شدن صنعت، تولید انواع متنوع کاغذ دیواری نیز وسعت پیدا کرد. در گذشته‌ای نه چندان دور، ترندهای کاغذ دیواری به چند مدل به خصوص محدود می‌شدند. اما امروزه، طراحی و تولید انواع کاغذ دیواری به قدری افزایش داشته است که جای دادن تمامی ترندهای کاغذ دیواری در یک مقاله عملاً امکان‌پذیر نخواهد بود.
در این مقاله قصد داریم تا 7 تا از ترندهای کاغذ دیواری پرطرفدار را به شما معرفی کنیم. با ما تا انتهای مطلب همراه شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای دیوار مورد نظر خود داشته باشید.

ترندهای کاغذ دیواری | متنوع‌تر از تصور شما!

در گذشته، تنها چند مدل و نوع کاغذ دیواری وجود داشت که تقریباً در تمام خانه‌های علاقه‌مند به این متریال دیده می‌شد. اما امروزه وسعت نوع، طرح و تنوع رنگی کاغذ دیواری درست همانند تنوع رنگ‌ها در دنیا، زیاد است. انواع کاغذ دیواری بافت برجسته، کاغذ دیواری های قابل شستشو، انواع کاغذ دیواری یو پی وی سی، کاغذ دیواری های قابل چاپ در طرح دلخواه و یا حتی انواع کاغذ دیواری پارچه ای، همه و همه در دسته ترندهای کاغذ دیواری قرار می‌گیرند که در هر دوره‌ای طرفداران به خصوصی را به خود اختصاص می‌دهند. برخی از پرطرفدارترین ترندهای کاغذ دیواری را در ادامه معرفی خواهیم کرد.

1. کاغذ دیواری طرح دماسک

طرح دماسک از آن ترندهای کاغذ دیواری است که از گذشته تا به امروز همواره جزو پرطرفدارترین طرح‌ها محسوب می‌شده. این مدل کاغذ دیواری که یک گزینه بسیار خوب برای اتاق نشیمن یا دیوار پشت تلویزیون است، از طرح‌های تشکیل می‌شود که به صورت منظم و در فواصل مشخصی در تمام سطح دیوار، تکرار خواهند شد.

2. کاغذ دیواری طرح پتینه

طرح پتینه، از آن دسته ترندهای کاغذ دیواری است که در گذشته به عنوان نقاشی دیواری مورد استفاده قرار می‌گرفته. امروزه هم اجرای دیوار پتینه از طریق نقاشی دیواری، یک روش لوکس و گران قیمت است. کاغذ دیواری پتینه، همان نتیجه و جلوه نقاشی دیواری را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ منتهی با هزینه‌ای بسیار کمتر!

3. کاغذ دیواری طرح بتن و آجر

طرح‌های بتن و آجر و دیگر مصالح این چنینی، جزو ترندهای کاغذ دیواری جدید هستند که در سبک های دکوراسیون مدرن، جایگاه به خصوصی را دارند. طرح‌های بتن و آجر، بهترین گزینه‌ها برای استفاده به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون هستند.

کاغذ دیواری طرح بتن و آجر

4. کاغذ دیواری طرح هندسی انتزاعی و غیر انتزاعی

طرح‌های هندسی در هر نوعی که باشند، درست همانند طرح بتن و آجر جزو ترندهای کاغذ دیواری سبک مدرن هستند که در میان نسل جوان و امروزی، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص می‌دهد.

5. کاغذ دیواری طرح وینتیج

طرح وینتیج یکی از ترندهای کاغذ دیواری قدیمی است که امروزه نیز در میان تمامی رده‌های سنی با سلیقه‌های متنوع، طرفدارانی پیدا کرده. این سبک، اصالت را به دکوراسیون منزل شما باز خواهد گرداند.

6. کاغذ دیواری طرح گل، برگ و درخت

گل، برگ، درخت و دیگر طرح‌های این چنینی، از ترندهای کاغذ دیواری هستند که به ورود طبیعت و حس و حال آرام آن به زندگی مدرن، کمک شایانی خواهند کرد. این ترندهای کاغذ دیواری، برای اتاق نشیمن و اتاق خواب، یک گزینه بسیار خوب خواهند بود.

7. ساده و بدون طرح | ترندهای کاغذ دیواری برای همیشه

انواع کاغذ دیواری ساده و بدون طرح که صرفاً می‌تواند جلوه‌ای شبیه به نقاشی داشته باشد، یکی از ترندهای کاغذ دیواری است که هیچ وقت قدیمی نخواهد شد. این ترندهای کاغذ دیواری، برای علاقه‌مندان به سبک کلاسیک بهترین گزینه خواهد بود.
برای تمام ترندهای کاغذ دیواری، توجه به کیفیت و اجرای دقیق مهم‌تر از زیبایی ظاهری خواهد بود، چرا که طول عمر کاغذ دیواری شما را تعیین خواهد کرد. برای دسترسی به زیباترین ترندهای کاغذ دیواری با کیفیت درجه یک، می‌توانید از دکوریکو مراجعه کنید.
جهت مشاهده نمونه کاغذ دیواری های مجموعه دکوریکو، اطلاع از قیمت‌ها، نحوه مصاحبه متراژ و قیمت، هزینه اجرا و موارد مشابه دیگر، می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *