کاغذ دیواری

همه چیز درباره ترمیم کاغذ دیواری

ترمیم کاغذ دیواری

فهرست مطالب این صفحه

آموزش چند نوع ترمیم کاغذ دیواری

اگر کاغذ دیواریخانه‌تان دچار خراش، پاره‌شدگی یا ترکیدگی شده است، نگران نباشید. شما نیازی ندارید که پول زیادی برای تعمیرات خود صرف کنید. در این مطلب، روش‌هایی را برای ترمیم کاغذ دیواری با استفاده از موادی که ممکن است در دسترس شما باشند، به شما آموزش می‌دهیم. قبل از اینکه شروع کنیم، باید بگوییم که در صورتی که کاغذ دیواریشما خیلی قدیمی و درون آن خراش یا ترکی بسیار زیاد است، بهتر است که آن را تعویض کنید.

اگرچه ترمیم کاغذ دیواریارزان‌تر از تعویض آن است، در صورتی که کاغذ دیواریشما در حدود ۱۰ سال یا بیشتر باشد، بهتر است که آن را تعویض کنید. با خرید کاغذ دیواریبا کیفیت، نیاز به تعمیرات کمتر خواهید داشت و در نتیجه، صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیرات خود خواهید داشت. در ادامه این مطلب، روش‌های خانگی آسان و در دسترس جهت ترمیم کاغذ دیواری را آموزش داده‌ایم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید تا با یاد گرفتن ترمیم کاغذ دیواری، بتوانید دیوارهای خانه خود را مانند روز اول، ترمیم کنید. همچنین در پایان این مقاله ما به شما بهترین سایت خرید کاغذ دیواری را معرفی میکنیم.

چند نمونه از کاغذ دیواری طرح انتزاعی در فروشگاه دکوریکو

برای ترمیم کاغذ دیواری چه کنیم؟

در ادامه، به شما چند روش خانگی برای ترمیم کاغذ دیواری را آموزش می‌دهیم:

  • استفاده از نوار چسب دو طرفه:

اولین روش خانگی برای ترمیم کاغذ دیواری، استفاده از نوار چسب دو طرفه است. اگر کاغذ دیواری خانه شما پاره شده است، می‌توانید با استفاده از نوار چسب دوطرفه آن را تعمیر کنید. ابتدا نوار چسب را برش داده و آن را به طول پاره شده پشت کاغذ دیواری بچسبانید.

  • استفاده از پوشش دیواری:

اگر کاغذ دیواریشما دچار خراش شده است، می‌توانید با استفاده از پوشش دیواری آن را پوشانده و خراش را پنهان کنید. برای این کار، ابتدا پوشش دیواری مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را با استفاده از چسب دوطرفه یا چسب دیواری به کاغذ دیواریخود بچسبانید.

ترمیم کاغذ دیواری

  • استفاده از چسب دیواری:

اگر کاغذ دیواری شما دچار جدا شدگی یا از هم گسیختگی شده است، می‌توانید برای ترمیم کاغذ دیواری با استفاده از چسب دیواری اقدام نمایید. ابتدا باید قسمت جدا شده را با دقت برداشته و سپس چسب دیواری را روی قسمت کاغذ دیواری که جدا شده است بمالید. پس از چسبیدن کاغذ دیواری به دیوار، با استفاده از یک رولر، آن را به دقت فشار دهید تا چسب دیواری به خوبی کار کند.

  • استفاده از روغن یا ژل:

اگر کاغذ دیواری شما دچار خشک شدگی و ترک خوردگی است، می‌توانید با استفاده از روغن یا ژل آن را تعمیر کنید. برای ترمیم کاغذ دیواری به این روش ابتدا باید قسمت خشک و ترک ‌خورده را با محلولهای شیمیایی خاص شستشو داده و خشک کنید. سپس با استفاده از یک قطره روغن یا ژل، روی قسمت ترک‌ خورده کاغذ دیواری لکه موجود را رفع کنید.

تعویض یا ترمیم کاغذ دیواری | مسئله این است!

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم با استفاده از روشهای خانگی ترمیم کاغذ دیواری می‌توانید کاغذ دیواری خود را به راحتی تعمیر کنید و هزینه‌های تعمیرات خود را کاهش دهید. با این حال با خرید کاغذ دیواری با کیفیت، نیاز به تعمیرات کمتری خواهید داشت و در نتیجه، هزینه نهایی جهت ترمیم کاغذ دیواری را کاهش می‌دهید.

خرید کاغذ دیواری

بهترین انواع کاغذ دیواری با کیفیت را از دکوریکو بخواهید

دکوریکو، مجموعه‌ای با تجربه در زمینه تولید و واردات انواع کاغذ دیواری و دیگر متریالهای مورد نیاز در حوزه دکوراسیون داخلی است. در صورتی که خرید و نصب کاغذ دیواری جدید را جایگزین ترمیم کاغذ دیواری کردید، این سایت می‌تواند جهت دسترسی به جدیدترین مدلهای با کیفیت با بهترین قیمت، همراه شما باشد. با خرید کاغذ دیواری از سایت دکوریکو، شما می‌توانید از بهترین و با کیفیت‌ترین دیوارپوش‌ها با قیمت مناسب و باورنکردنی بهره‌مند شوید.

این سایت دارای مجموعه‌ای از طرح‌های مختلف کاغذ دیواری است که می‌تواند نیاز‌های شما را برای داشتن خانه رویایی‌تان برآورده کند. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر و تخصصی در زمینه ترمیم کاغذ دیواری، مشاهده انواع مدلهای کاغذ دیواری موجود در سایت، اطلاع از قیمتها و نحوه نصب و اجرا، مدت زمان ارسال و موارد مشابه دیگر، می‌توانید به سایت دکوریکو مراجعه نمایید و یا از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با کارشناسان دکوریکو در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *